Advanced Custom Fields PRO - en to hr_HR translation catalogue (114 entries)

en: Options
hr_HR: Postavke

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Options Updated
hr_HR: Postavke spremljene

en: Check Again
hr_HR: Provjeri ponovno

en: Publish
hr_HR: Objavi

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
hr_HR: Niste dodali nijedan skup polja na ovu stranicu, <a href="%s">Dodaj skup polja</a>

en: Edit field group
hr_HR: Uredi skup polja

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
hr_HR: <b>Greška</b>. Greška prilikom spajanja na server

en: Updates
hr_HR: Ažuriranja

[ctx: noun]
en: Clone
hr_HR: Kloniraj

en: Fields
hr_HR: Polja

en: Select one or more fields you wish to clone
hr_HR: Odaberite jedno ili više polja koja želite klonirati

en: Display
hr_HR: Prikaz

en: Specify the style used to render the clone field
hr_HR: Odaberite način prikaza kloniranog polja

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
hr_HR: Skupno (Prikazuje odabrana polja kao dodatni skup unutar trenutnog polja)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
hr_HR: Zamjena (Prikazuje odabrana polja umjesto trenutnog polja)

en: Layout
hr_HR: Format

en: Specify the style used to render the selected fields
hr_HR: Odaberite način prikaza odabranih polja

en: Block
hr_HR: Blok

en: Table
hr_HR: Tablica

en: Row
hr_HR: Red

en: Labels will be displayed as %s
hr_HR: Oznake će biti prikazane kao %s

en: Prefix Field Labels
hr_HR: Dodaj prefiks ispred oznake

en: Values will be saved as %s
hr_HR: Vrijednosti će biti spremljene kao %s

en: Prefix Field Names
hr_HR: Dodaj prefiks ispred naziva polja

en: Unknown field
hr_HR: Nepoznato polje

en: (no title)
hr_HR: (bez naziva)

en: Unknown field group
hr_HR: Nepoznat skup polja

en: All fields from %s field group
hr_HR: Sva polje iz %s skupa polja

en: Flexible Content
hr_HR: Fleksibilno polje

en: Add Row
hr_HR: Dodaj red

en: layouts
hr_HR: rasporedi

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
hr_HR: Polje mora sadržavati najmanje {min} {label} {identifier}

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
hr_HR: {available} {label} {identifier} preostalo (najviše {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
hr_HR: {required} {label} {identifier} obavezno (najmanje {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
hr_HR: Potrebno je unijeti najmanje jedno fleksibilni polje

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
hr_HR: Kliknite “%s” gumb kako bi započeki kreiranje raspored

en: Drag to reorder
hr_HR: Presloži polja povlačenjem

en: Add layout
hr_HR: Dodaj razmještaj

en: Remove layout
hr_HR: Ukloni razmještaj

en: Click to toggle
hr_HR: Klikni za uključivanje/isključivanje

en: Delete Layout
hr_HR: Obriši

en: Duplicate Layout
hr_HR: Dupliciraj razmještaj

en: Add New Layout
hr_HR: Dodaj novi razmještaj

en: Label
hr_HR: Oznaka

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Min
hr_HR: Minimum

en: Max
hr_HR: Maksimum

en: Minimum Layouts
hr_HR: Najmanje

en: Maximum Layouts
hr_HR: Najviše

en: Button Label
hr_HR: Tekst gumba

en: Gallery
hr_HR: Galerija

en: Add Image to Gallery
hr_HR: Dodaj sliku u galeriju

en: Maximum selection reached
hr_HR: Već ste dodali najviše dozovoljenih polja

en: Length
hr_HR: Dužina

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Title
hr_HR: Naziv

en: Caption
hr_HR: Potpis

en: Alt Text
hr_HR: Alternativni tekst

en: Description
hr_HR: Opis

en: Add to gallery
hr_HR: Dodaj u galeriju

en: Bulk actions
hr_HR: Grupne akcije

en: Sort by date uploaded
hr_HR: Razvrstaj po datumu dodavanja

en: Sort by date modified
hr_HR: Razvrstaj po datumu zadnje promjene

en: Sort by title
hr_HR: Razvrstaj po naslovu

en: Reverse current order
hr_HR: Obrnuti redosljed

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Return Format
hr_HR: Format za prikaz na web stranici

en: Image Array
hr_HR: Podaci kao niz

en: Image URL
hr_HR: Putanja slike

en: Image ID
hr_HR: ID slike

en: Library
hr_HR: Zbirka

en: Limit the media library choice
hr_HR: Ograniči odabir iz zbirke

en: All
hr_HR: Sve

en: Uploaded to post
hr_HR: Dodani uz trenutnu objavu

en: Minimum Selection
hr_HR: Minimalni odabri

en: Maximum Selection
hr_HR: Maksimalni odabir

en: Restrict which images can be uploaded
hr_HR: Ograniči koje slike mogu biti dodane

en: Width
hr_HR: Širina

en: Height
hr_HR: Visina

en: File size
hr_HR: Veličina datoteke

en: Maximum
hr_HR: Maksimum

en: Allowed file types
hr_HR: Dozvoljeni tipovi datoteka

en: Comma separated list. Leave blank for all types
hr_HR: Dodaj kao niz odvojen zarezom, npr: .txt, .jpg, ... Ukoliko je prazno, sve datoteke su dozvoljene

en: Insert
hr_HR: Umetni

en: Specify where new attachments are added
hr_HR: Precizirajte gdje se dodaju novi prilozi

en: Append to the end
hr_HR: Umetni na kraj

en: Prepend to the beginning
hr_HR: Umetni na početak

en: Preview Size
hr_HR: Veličina prikaza prilikom uređivanja stranice

en: Repeater
hr_HR: Ponavljajuće polje

en: Maximum rows reached ({max} rows)
hr_HR: Maksimalni broj redova je već odabran ({max})

en: Sub Fields
hr_HR: Pod polja

en: Minimum Rows
hr_HR: Minimalno redova

en: Maximum Rows
hr_HR: Maksimalno redova

en: Collapsed
hr_HR: Sklopljeno

en: Select a sub field to show when row is collapsed
hr_HR: Odaberite pod polje koje će biti prikazano dok je red sklopljen

en: Add row
hr_HR: Dodaj red

en: Remove row
hr_HR: Ukloni red

en: Options Page
hr_HR: Postavke

en: No options pages exist
hr_HR: Ne postoji stranica sa postavkama

en: Deactivate License
hr_HR: Deaktiviraj licencu

en: Activate License
hr_HR: Aktiviraj licencu

en: License Information
hr_HR: Informacije o licenci

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
hr_HR: Da bi omogućili ažuriranje, molimo unesite vašu licencu i polje ispod. Ukoliko ne posjedujete licencu, molimo posjetite <a href=“%s” target=“_blank”>detalji i cijene</a>.

en: License Key
hr_HR: Licenca

en: Update Information
hr_HR: Ažuriraj informacije

en: Current Version
hr_HR: Trenutna vezija

en: Latest Version
hr_HR: Posljednja dostupna verzija

en: Update Available
hr_HR: Dostupna nadogradnja

en: No
hr_HR: Ne

en: Yes
hr_HR: Da

en: Upgrade Notice
hr_HR: Obavijest od nadogradnjama

en: Update Plugin
hr_HR: Nadogradi dodatak
